200 mlSvježi i potpuno prirodni tonik za čišćenje i njegu lica
Ovaj tonik čisti i njeguje kožu lica i vrata potpuno prirodnim organskim sastojcima. Gel crvenih algi potiče stvaranje kolagena, smanjuje bore, povećava elastičnost kože i ima antimikrobno i regenerativno djelovanje. Gel aloe vere regenerira, vlaži kožu i djeluje protuupalno. Eterično ulje Smilja je broj jedan za regeneraciju kože i njege kože protiv bora, a djelovat će i na podočnjake.
Djelovanje sastojaka:Gel crvenih algi – potiče stvaranje kolagena, smanjuje bore, povećava elastičnost kože i ima antimikrobno i regenerativno djelovanje. Prirodan gel dobiven od crvenih algi pogodan je za sve tipove kože. U kombinaciji s proteinima kože formira zaštitni film koji djeluje kao prirodna obrana od štetnih vanjskih utjecaja.
Gel aloe vera – regenerira, vlaži kožu i djeluje protuupalno.
ProvitaminB5, koji se naziva i pantenol ili dekspantenol, preteča je vitamina B5. U koži se brzo metabolizira u vitamin B5. Ima smirujuće i umirujuće djelovanje te hidratizira kožu. Također, podržava procese samoregeneracije kože tijekom noći. Stoga je vrlo pogodan za osjetljivu, grubu i iritiranu kožu, kao i za proizvode za noćnu njegu.
Alantoin je aktivator staničnog rasta, potiče epitelizaciju i regeneraciju kože. Ima snažno protuupalno djelovanje.
Eterično ulje Smilja je broj jedan za regeneraciju kože i za njegu kože protiv bora. Osim što će spriječiti nastajanje sitnih borica, ublažiti već postojeće bore i pomladiti kožu, smilje odlično djeluje na hematome i dovoljna je tek jedna njegova kap da se spriječi njihovo formiranje nakon ozljede. Uz to regenerira ožiljke, a djelovat će i na podočnjake.
Benzyl Alcohol je prirodni sastojak mnogih eteričnih ulja, posebno aromatičnih biljki kao sto su ylang-ylang i jasmin. Ima blagu bademastu aromu. Benzyl alcohol ima ulogu prirodnog konzervansa odobrenog od BDIH. Dehydroacetic acid iz šećerne trske stvara pigment u koži. Jedini je efikasan sastojak preparata za samotamnjenje. Prirodni DHA postepeno daje prirodnu brončanu boju, za razliku od sintetičkih, koji daju narandžastu neprirodnu nijansu. D-Limonene i Linalool su sastojci skoro svih eteričnih ulja. Prirodni konzervansi. Biljni glicerol – daje koži vlažnost i mekoću.
Na našoj web stranici koristimo kolačiće kako bismo vam pružili najrelevantnije iskustvo sjećajući se vaših preferencija i ponovljenih posjeta. Klikom na "Prihvaćam" pristajete na upotrebu SVIH kolačića.
Ova web stranica koristi kolačiće za poboljšanje vašeg iskustva tijekom navigacije kroz web stranicu. Od toga se kolačići koji su kategorizirani po potrebi pohranjuju u vaš preglednik jer su neophodni za rad osnovnih funkcija web mjesta. Također koristimo kolačiće trećih strana koji nam pomažu analizirati i razumjeti kako koristite ovu web stranicu. Ovi će se kolačići pohraniti u vaš preglednik samo uz vaš pristanak. Također imate mogućnost odjave od ovih kolačića. Ali isključivanje nekih od ovih kolačića može utjecati na vaše iskustvo pregledavanja.
Potrebni kolačići nužni su za pravilno funkcioniranje web stranice. Ova kategorija uključuje samo kolačiće koji osiguravaju osnovne funkcionalnosti i sigurnosne značajke web mjesta. Ovi kolačići ne pohranjuju nikakve osobne podatke.
Svi kolačići koji možda nisu posebno potrebni za funkcioniranje web stranice i koji se posebno koriste za prikupljanje osobnih podataka korisnika putem analitike, oglasa i drugog ugrađenog sadržaja nazivaju se nepotrebnim kolačićima. Prije pokretanja ovih kolačića na vašoj web stranici obavezno je pribaviti pristanak korisnika.